Pao Metković na Močnom lazu Featured

Written by NK Hajduk 1932
Rate this item
(0 votes)

Odličnom partijom naši mladići otvorili su novu sezonu na svom Močnom lazu pobjedom protiv uvijek neugodnog Metkovića. Tek što je počela utakmica udarac Igora Žuvela odbija se od gostujućeg braniča i završava u mreži za vodstvo u osmoj minuti. Nakon gola naši dečki stvorili su nekoliko šansi ali Tolić se nije dao ponovno savladati,izdvojimo i fantastičnu obranu našeg vratara Prižmića nakon udarca Jerkovića. I onda u 31. minuti jedan kontra gostiju i Šiljeg poravnava rezultat da stvar bude još gora ozlijedio nam se Ante Berković kojeg je zamijenio Antonio Bačić,krenuli smo s centra lopta dolazi od Bačića koji u svom prvom dodiru s loptom pogađa donji lijevi kut Tolićevog gola. 34. minuta ponovno vodimo. Nažalost nismo uspjeli zadržati prednost do odmora,naime u 42. minuti nakon skraćenog kornera Jerković 'škaricama' pogađa za 2:2. Drugo poluvrijeme ista slika kao i na početku utakmice,47. minuta Igor Žuvela svojim drugim pogotkom dovodi nas u novo vodstvo 3:2. Odličnu igru nastavilo smo i u drugom poluvremenu dominacijom u sredini terena,stvarali smo mnoštvo prigoda ali nismo zabili sve do 64. minute kada Tolić nakon skoka s Igorom Žuvelom odbija loptu do Ivana Šeparovića koji svojim prvijencem za seniorsku momčad postavlja konačnih 4:2. Izdvojimo i dvije neiskorištene šanse mladog Gorana Rubeše kojeg je u oba navrata zaustavio iskusni Tolić. Sljedeće 3. kolo gosti smo u Potomju kod NK Grk.