Domaći poraz naših nogometaša Featured

Written by NK Hajduk 1932
Rate this item
(0 votes)

Iako smo poraženi od nogometaša GUSARA ostavili smo dobar dojam pogotovo prvo poluvrijeme.Naime odigrali smo možda i najbolje poluvrijeme ove sezone,borbeno,rastrčano sa par odličnih proigravanja i prigoda,ali samo je jedna lopta završila iza leđa gostujućeg vratara Ivankovića i to u 35. minuti

ona Gorana Gugića za 1 : 0. Iako smo dojma da je glavni sudac utakmice Renato Lacić u 25. minuti pogriješio kada faul Stjepana Vlahovića nad Borisom Tulićem nije okarakterizirao kao najstrožu kaznu i isključio gostujućeg igrača kao posljednjeg igrača odbrane što je možda i direktno utjecalo na daljni tijek utakmice. Ali što je tu je drugo poluvrijeme gosti iz Komina spretno su izjednačili u 49. minuti preko Darka Dodiga na 1 : 1 nakon čega su se razigrali i u 76. i 78. minuti najprije preko Darka Dodiga došli u vodstvo od 2 : 1 a zatim preko Tomislava Dodiga povećali na 3 : 1. U tim trenucima naša ekipa nije mogla pratiti ritam gostiju kojima je sve polazilo za nogom ali ipak smo u samom finišu utakmice i mi spretno preko Ivana Zlokića postavili konačnih 3 : 2 za goste. Sljedeće 24. kolo gosti smo u Krvavcu domaćem nk "MAESTRAL".